Skontaktuj się z nami: 33 506 62 00  |  Aplikuj o pracę

ROOS Spedition Sp. z o.o.
Kariera

Kariera

Szukamy kierowców w transporcie międzynarodowym.

Dowiedz się więcej >

Kontakt

Adres: ul. Generała Maczka 9,
43-300 Bielsko-Biała

Telefon: 33 506 62 00

APLIKUJ O PRACĘ >Dowiedz sie więcej >

Flota - sprzęt techniczny i wyposażenie

Dysponujemy zróżnicowaną flotą pojazdów dostosowanych do obsługi nawet największych i najbardziej wymagających zleceń.

Aktualnie posiadamy:

  • 260 ciągników siodłowych
  • 210 specjalistycznych cystern 1-, 3-, 4-komorowych przeznaczonych do bezpiecznego transportowania substancji chemicznych
  • 100 tank kontenerów
  • 45 podwozi kontenerowych
  • 76 naczep furgonowych i naczep z plandeką

Aby umożliwić kompleksową obsługę kontrahentów zainteresowanych specjalistycznymi usługami transportowo-spedycyjnymi nawiązaliśmy współpracę z zaufanymi podwykonawcami. Współpraca ta pozwoliła nam rozszerzyć flotę o kolejne 100 jednostek.

Wyposażenie ciągników i naczep furgonowych

Ciągniki z naczepami cysternami , którymi dysponujemy to nowoczesne pojazdy posiadające pompy, kompresory oraz moduły sygnalizatora wartości granicznych (tzw. ANA lub Grenzwertgeber), co znacznie ułatwia sprawny i bezpieczny transport płynnych substancji chemicznych, które są zaliczane do grupy towarów szczególnie niebezpiecznych.

Naczepy furgonowe posiadają systemy grzewcze i umożliwiają transport towarów, które wymagają utrzymania odpowiedniej (stałej) temperatury.

Każdy z ciągników siodłowych należących do naszej firmy posiada również pozwolenie na transport towarów objętych umową ADR. Dzięki temu firma Roos Spedition jest w stanie zapewnić ładunek i przewóz towarów niebezpiecznych zgodny z normami zapisanymi w międzynarodowej konwencji sporządzonej w Genewie (30.09.1957, Polska przystąpiła do konwencji w 1975 roku).

Regularny serwis floty

Szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa, dlatego wszystkie nasze ciągniki i inne pojazdy przechodzą regularne kontrole techniczne w autoryzowanych stacjach zaufanych partnerów (podpisujemy stałe umowy z dokładnie sprawdzonymi serwisami).