Skontaktuj się z nami: 33 506 62 00  |  Aplikuj o pracę

ROOS Spedition Sp. z o.o.
Kariera

Kariera

Szukamy kierowców w transporcie międzynarodowym.

Dowiedz się więcej >

Kontakt

Adres: ul. Generała Maczka 9,
43-300 Bielsko-Biała

Telefon: 33 506 62 00

APLIKUJ O PRACĘ >Dowiedz sie więcej >

Fakty

Roos Spedition to firma działająca w branży TSL. Naszą siłą jest bogate doświadczenie w branży, zespół wyszkolonych fachowców,  w 100% angażujących się w realizację zleceń oraz nowoczesna flota, którą stale rozbudowujemy.

Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami i sprzętem technicznym potrzebnym do sprawnego i bezpiecznego przewozu ładunków.

Ciągniki siodłowe, cysterny, tank kontenery, podwozia kontenerowe, naczepy i inny sprzęt techniczny przechodzi regularne przeglądy. Zawsze przestrzegamy okresów serwisowych podanych przez producentów i zwracamy uwagę na stopień eksploatacji pojazdów.

Na bieżąco inwestujemy w nowy sprzęt, aby móc podołać najwyższym wymogom stawianym przez naszych Klientów.

Posiadamy własny zespół ds. reklamacji i zarządzania szkodami, który szczegółowo analizuje ewentualne reklamacje Klientów oraz dba o bezpieczeństwo środowiska w nieprzewidzianych sytuacjach losowych.

KOMPETENCJE

Firma Roos Spedition zajmuje się obsługą logistyczną przedsiębiorstw z branży przemysłu chemicznego.

Przewozimy substancje chemiczne oraz inne towary niebezpieczne, dlatego zachowujemy najwyższe środki bezpieczeństwa i restrykcyjnie przestrzegamy obowiązujących norm. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami i sprzętem, co pozwala nam na sprawny załadunek oraz przewóz towarów szczególnie wrażliwych (posiadamy ciągniki siodłowe, cysterny z różną ilością komór, tank kontenery, naczepy furgonowe, itp.).

Zatrudniamy wykwalifikowany zespół pracowników, którzy posiadają zaświadczenia ADR. Doradcy ADR dbają o dostosowanie ładunków do wymogów stawianych przez konwencję genewską dotyczącą transportu towarów niebezpiecznych.

Jak pracujemy?

Szczególnie dbamy nie tylko o restrykcyjne przestrzeganie norm, ale także kontakty z Klientem. Nasi doradcy zawsze osobiście kontaktują się z firmami, z którymi podpisujemy umowy na obsługę logistyczno-transportową. Zakres umów dostosowujemy do charakteru konkretnego przedsiębiorstwa i stawianych przez nie wymogów.

Działamy na arenie międzynarodowej, dlatego dbamy, aby zespół mógł sprawnie porozumieć się z Klientami we wszystkich najważniejszych językach europejskich (nasi pracownicy znają język niemiecki, angielski, francuski, hiszpański, włoski i polski).