Skontaktuj się z nami: 33 506 62 00  |  Aplikuj o pracę

ROOS Spedition Sp. z o.o.

Wypełnij formularz i wyślij do nas.

Dowiedz się więcej >

Kontakt

Adres: ul. Generała Maczka 9,
43-300 Bielsko-Biała

Telefon: 33 506 62 00

FIRMA ROOS SPEDITION SP. Z O.O. ZATRUDNI

KIEROWCÓW W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM
(CYSTERNY CHEMICZNE)

Opis stanowiska:

  • praca na terenie UE
  • możliwość wyboru systemu pracy: 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, elastyczny
  • atrakcyjne wynagrodzenie: PODSTAWA + DIETY

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E
  • ADR (podstawowy + cysterny): WARUNEK KONIECZNY!
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym: MINIMUM 1 ROK
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy następujące warunki:

UWAGA! Nowe wyższe wynagrodzenie od KWIETNIA 2017!

W systemach: elastycznym, 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 6/2 – wynagrodzenie miesięczne 3750 zł brutto oraz możliwość wypracowania premii kwartalnej (dodatkowo nawet 3150 zł brutto);

W systemach: 4/2 i 5/2 – wynagrodzenie miesięczne 2750 zł brutto, oraz możliwość wypracowania premii kwartalnej;

+ diety z ryczałtami za noclegi wypłacane według następujących zasad:

Od 1 do 22 dnia delegacji49€
Od 23 do 29 dnia delegacji61,5€
Od 30 do 36 dnia delegacji62,2€
Od 37 dnia delegacji66,3€

Ponadto:

  • zapewniamy terminowe wypłaty wynagrodzenia i należności;
  • posiadamy atrakcyjne ubezpieczenie grupowe dla kierowców;
  • odprowadzanie składek na Fundusz Emerytur Pomostowych.

informacja pod nr telefonu +48 33 506 62 24
od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00